Катарина во елегантно издание заедно со својот син во парк: Доби позитивни коментари за изгледот, но и за мајчинството

Loading...

Топ-моделот и манекенка, Катарина Ивановска, заедно со својот син Вања присуствувала на „Скопје лајт арт дистрикт“ – фестивалот на светла кој деновиве се одржуваше во Скопје.
Манекенката и овојпат успеа да го привлече вниманието со својот беспрекорен изглед.
Носела светкав фустан кој што го дополнила со црно ланче.
На фотографијата која што ја објави на социјалната мрежа Инстаграм таа доби позитивни коментари за изгледот, но исто така и за тоа дека својот син уште од мал го носи на културни настани.
Катарина и Вања беа лоцирани кај фонтаната во Градскиот парк каде што заедно со голем број посетители ја гледале играта со светло во различни бои и форми која што се прикажувала на една од старите куќи во Дебар Маало.
Погледнете ја фотографијата:

 

loading...