Катарина се онесвести пред снимањето на спот: Причината треба да биде лекција за сите девојки кои се на диета

Loading...

Атрактивната српска пејачка Катарина Грујиќ се соочила со здравствени проблеми откако ја променила исхраната поради желба да ослаби.
Имено, Катарина се онесвестила напосредно пред снимањето на својот нов спот, откако седум дена претходно била само на пилешко и пиела вода и чај, пишува српски „Ало“.


-Недела дена пиев само вода и зелен чај, а јадев само варено пилешко без сол и без вкус. Имам 64 килограми. Тоа е важно жените да го знаат бидејќи често мислат дека сум многу послаба. Не ја кријам својата тежина бидејќи сметам дека не треба да се пропагира анорексија. Сепак треба да се води сметка. Сите ние тежнееме кон совршенство, а тоа не постои, вели за споменатиот медиум и додава дека сега се чувствува добро.

loading...