Катастрофален биланс со КОРОНА ВИРУСОТ денеска, 22 починати

Loading...

Новозаразени: 561

Тестирани: 1901

Оздравени: 197

Починати: 22

Вкупно дијагностицирани: 26954

Вкупно оздравени: 18627

Вкупно починати: 919

Активни случаи: 7408

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...