Катица Јанева на плажа во Грција?!

Loading...

Додека јавноста се уште е во „нокдаун“ од големината на скандалот „ Рекет“ , првата обвинителка на СЈО, во оставка, наводно денес е видена видно расположена на грчките плажи, објави ТВ “Канал 5“.
Имено, анонимен гледач на ТВ “Канал 5“, кој не сакаше да го открие својот идентитет, ја испратил оваа фотографија, за која рекол дека е направена вчера попладнето, во Грција, на една плажа на првиот крак, поточно во познатото излетничко место Ханиоти.

loading...