Кендал Џенер: Со разголени фотографии на снег

Loading...

Американскиот модел и познато ТВ лице Кендал Џенер одлучи новогодишните празници да ги помине во познатиот зимски центар во Аспен.
Дека добро се забавува, Кендал потврди со фотографија која ја објави на Инстаграм, на која позира во бикини во длабок снег.

 

View this post on Instagram

 

fuck it’s cold

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on


За нешто повече од 12 часа, фотографијата собра повеќе од 6 милиони лајкови, но многумина се загрижени да не настине, иако речиси сите се одушевени од нејзиниот изглед.

loading...