Кендис Свинпул + Ламборџини + црвена долна облека = Перфекција

Овој петок Викториниот ангел и една од најдобро платените манекенки на светот, Кендис Свинпул објави фотографија на Инстаграм снимена во Мајами.
“Никогаш не е досадно” напишала јужноафричката убавица на фотографијата на која позира покрај Ламборџинито во црвена долна облека.Овој петок Викториниот ангел и една од најдобро платените манекенки на светот, Кендис Свинпул објави фотографија на Инстаграм снимена во Мајами.

Пронајдете не на следниве мрежи: