„Километри“ на Лозано изведена подобро од било кога

„Километри“ на Лозано изведена подобро од било кога.

Во ова време кога се се прави од дома Лозано со својот бенд направи одлична верзија на неговата „Километри“. Одлично е снимено. Предлагаме да ја послушате.

Послушајте и:

ВЕЛИГДЕН: „Карантински хор“ го изведе Вјерују на Чајковски

Во видеата погоре учествува Полина Тасева. Еве го и нејзниот последен кавер кој што имаше многу позитивни критики по социјалните мрежи

читајте пулс24

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.