Ким во минијатурно бикини покажа со што се занимава што изненади многумина, некои и се смееја: „Само да имав вакво искуство“

Ким Кардашијан се пофали со неколку фотографии на кои работи во костим за капење на сонце во нејзиниот двор.
Ким Кардашијан често споделува секси фотографии во костими за капење и долна облека, но овој пат беше нешто поразлично што изненади милиони следбеници на Инстаграм.
„Учење на сонце“, напиша 40-годишната ријалити sвезда. Ким покажа на сликата како седи во мало бикини, а потоа стои на маса со куп хартии и лаптоп пред себе. Заедно со костимот за капење, таа комбинираше марама и очила за сонце.
Некои ја пофалија Кардашијан што работела на себе, додека други ја исмеваа. „Кое правно училиште е тоа? Барам пријател”, „Биди моја адвоката”, „Сепак најдобра”, “Само да имав вакво искуство додека студирав да бидам адвокат”, „И јас учам во бикини“, „Кога го правиш тоа, изгледа лесно“, „Убаво “, „Мислам дека учам погрешно“, „Кралица на учењето“, „Таа не чита ништо од овие трудови“, и напишаа.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.