Ким повторно се надмина себеси, а Инстаграм никако да го цензурира нејзиниот гол задник

Loading...

Најпопуларната старлета Ким Кардашијан не престанува со провокациите, па така на својот Инстаграм профил објавила фотографија со која ниту еден маж не остави рамнодушен.
За само неколку минути фотографијата доби повеќе од два милиони лајкови и пофалби од нејзините верни фанови, погледнете.

Kimoji Fragrances available now on Kkwfragrance.com @kkwfragrance

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

loading...