Кога Лепа Брена слави роденден, тоа изгледа ВАКА

Loading...

Најпознатата пејачка во регионот вчера наполни 61 година.
Познато е дека Лепа Брена обожава патувања, а со оглед на нејзината одлична материјална состојба, не ѝ е проблем да си ги оставри желбите.
Својот роденден овој пат го прослави на Флорида, каде има куќа. Друштво ѝ правеше нејзината сестра Факета.
Пејачката објави фотографии од фарма со алигатори, а фотографирана е и како држи „бебе“ алигатор во рацете.

loading...
Loading...