Кога не оди коцката, среќата место по апаратот ,,удри една шлаканица на себе‘‘, може ќе тргне(видео)

Loading...

Луѓето кои играат игри на среќа, некои од нив имаат чудни навики. Во прашање е празноверие, односно дали ако се направи нешто ќе тргне работата, среќата на подобро. Бидејќи се работи за среќа тука луѓето пробуваат на најразлични начини да дојдат до неа, па така и на ова видео, човекот што игра на еден апарат за добивка, поради тоа што не му оди, направи ,,магија‘‘ да му тргне…

Duke luajtur Rrush e kumbulla 777 ? tag/ata qe e kan qef ket loj ?

Gepostet von Dite S'dite Provo Spaku am Sonntag, 30. Dezember 2018

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...