Кога Шерифовиќ ја виде Карлеуша полугола не престана брутално да ја гледа во бујното деколте

Марија Шерифовиќ е уловена како ја „мерка“ Јелена од глава до петици, но најмногу се задржа околу делот на нејзините гради.
Имено додека се снимала емисијата „Ѕвездите на гранд“ и додека Марија мислела дека никој не ја гледа таа била фатена од камерата како ја „мерка“ Карлеуша и тоа во делот на нејзините гради со оглед на тоа дека носела длабоко деколте.
По оваа нејзина реакција видеото стана хит на социјалните мрежи, а фановите и порачаа: Марија Брате…

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.