Кога ќе дознаете што доби Цеца и вие ќе се наежите

Loading...

Популарната пејачка Цеца Ражнатовиќ денес наполни 45 години, а денот го помина во друштво на своето семејство и блиските пријатели.
Утрово, пред нејзината куќа во населбата Дедиње ја пречекаа неколку обожаватели, кои и донесоа интересен подарок и предизвикаа солзи радосници во нејзините очи, погледнете.

Fan’s birthday present for Ceca ? (pt.4) #ceca #cecaraznatovic (14 June)

A post shared by SVETLANA CECA RAZNATOVIC ® (@ceca_official_fanpage) on

Fan’s birthday present for Ceca ? (pt.3) #ceca #cecaraznatovic (14 June)

A post shared by SVETLANA CECA RAZNATOVIC ® (@ceca_official_fanpage) on

Fan’s birthday present for Ceca ? (pt.1) #ceca #cecaraznatovic (14 June)

A post shared by SVETLANA CECA RAZNATOVIC ® (@ceca_official_fanpage) on

loading...