Кога ќе ја видите како изгледала во детството се ќе ви стане јасно како станала славна пејачка

Една од најпопуларните пејачки во регионот Северина Којиќ после кратката пауза неодамна своите фанови ги воодушеви со нејзиниот изглед промовирајќи го новиот албум.
Во меѓувреме пејачката ги израдува фановите објавувајќи фотографија од младоста на која е вистинска убавица и која очигледно според многумина нема направено драстични корекции на своето лице.
Фотографијата е од детството на пејачката, а фановите веднаш ја препознаа пејачката и се воодушевија од нејзиниот изглед, погледнете.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.