Кога ќе ја видите ќерката на Мурињо во ова издание ќе заборавите на нејзиниот татко

Ќерката на Мурињо Матилда често е на мета на медиумите објавувајќи провокативни фотографии на својот Инстаграм профил.
Имено 22 годишната ќерка на менаџерот на Манчестер Јунајтед вниманието го привлече на свои 18 години кога се појави во длабоко деколте позирајќи со својот татко на една гала вечер.
Фановите масовно ја следат Матилда на нејзиниот Инстаграм профил, а таа секојдневно за возврат ги чести фановите со фотографии од нејзиниот раскошен живот.
Еве дел од фотографиите:

 

View this post on Instagram

 

Varadero 🌥

A post shared by Matilde Faria (@matildefmf) on

 

View this post on Instagram

 

🍉🍉🍉

A post shared by Matilde Faria (@matildefmf) on