Кои се вашите среќни денови оваа недела

Loading...

Дознајте кои се вашите среќни денови според хороскопот.
Овен
Под услов да го задржите натпреварувачкиот дух, изненадувачките околности кои ќе настанат ќе бидат во ваша полза.  Потрудете се да ја зголемите вашата концентрација, среќата ќе ви биде наклонета на 27-ми и 28-ти февруари. Избегнувајте да ризикувате на 26-ти и 28-ми февруари.
Бик
Активно учевствувате во новите случувања но имате и големи очекувања. Важно е да се најдете на вистинското место во вистинското време на : 26-ти и 28-ми февруари но и на 2-ри март. Парните броеви позитивно ќе ви влијаат. Немојте да дозволите некој да ве наведе на погрешен избор на 25-ти и 27-ми февруари.
Близнаци
Имате големи амбиции и спремни сте за различни предизвици. Проверете дали ве очекува среќа или добивка со комбинација на броевите: 3, 16, 23, 33, 41, 50, 61, 77. Вашите среќни денови за оваа недела се: 25-ти и 27-ми февруари и 2 март. Задолжително избегнете да ризикувате на 26-ти и 28-ми февруари, но тие денови не влегувајте ни во дебати.
Рак
Понекогаш среќата знае да изневери и да изостане во пресудни моменти.  Се  еполесно кога однапред имате резервен план. Потрудете се правилно да ги ускладите своите желби и можности на 26-ти и 28-ми февруари но и на 2-ри март. На 27-ми февруари и на 1-ви март важно е да ги надмудрите вашите конкуренти.
Лав
Чувствувате зголемена страст и имате желба за доминација над другите. Направете се да ја остварите својата цел на 25-ти февруари, 1-ви и 2-ри март. Позитивно ќе ви влијае црвената и белата боја. Избегнувајте ја варијантата„се или ништо“ на 26-ти и 28-ми февруари.
Девица
Погрешен чекор може да ви ја искомплицира предноста која веќе ја имате во однос на другите. Важно е правилно да ги согледате вашите можности. Добивка е можна на 26-ти и 28-ми февруари и на 2-ри март. Не ја ставајте во искушение вашата среќа на 25-ти февруари и на 1-ви март.
Вага
Умеете да ги процените поволните моменти за да делувате.Сакате да пробате нови предизвици.Не дозволувајте некој да ги сведува на минимум вашите можности за успех но и избор на 28-ми февруари и 2-ри март. Имате совршено планетарно влијание на 25-ти и 27-ми февруари и 3-ти март. Позитивно ќе ви влијаат непарните броеви.
Шкорпија
Натпреварувачката атмосфера ги подига вашите аспирации и имате предност во однос на другите. Важно е да ги наметнете своите правила на игра и ќе остварите максимални резултатина 26-ти и 28-ми февруари и 2-ри март. Внимавајте на непланираните средби со личности во знакот на: Стрелец, Водолија, Близнаци или Јарец на 1-ви и 3-ти март.
Стрелец
Се наоѓате во период полн со промени и ви недостига концентрација. Добивката доаѓа од правилната проценка на вашите можности на 25-ти февруари и 1-ви и 3-ти март. Позитивно влијание на вас ќе има црвената боја. Повлечете се во критичните моменти за да ги зачувате своите интереси на 26-ти февруари и 2-ри март.
Јарец
Имате впечаток дека се наоѓате во фаза на големи добивки.Направете добар редослед на делување и потпрете се на својот внатерешен импулс на: 26-ти, 28-ми февруари и 2 март. Позитивно ќе ви влијае белата боја. Избегнувајте црна и црвена боја на 27-ми февруари и 3-ти март.
Водолија
Ве следи факторот среќа а тоа дополнително влијае на вашата самодоверба.  Важно е да употребите тактика која ќе ви донесе најдобри резултати. Насочете го вашето внимание на највисоката цел на 27-ми февруари и 1-ви и 2-ти март. Потпрете се на своите скриени адулти. Потрудете се да ја задржите вашата добра позиција на 28-ми февруари и 2-ри март.
Риба
Во одлична форма сте и чувствувате хазардерски импулс. Се е можно кога ве прати среќата. Во зависност од своите цели употребете успешна формула на: 26-ти и 28-ми февруари и на 2-ри март. Внимавајте на екстремни ситуации кои може да ви излезат од контрола на 25-ти февруари и 3-ти март.
 Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Дознајте кои се вашите среќни денови според хороскопот.

loading...