Колку долго се лути секој хороскопски знак?

Loading...

Секој хороскопски знак реагира различно на лутина, но колку долго трае тоа? Дознајте во продолжение.
Овен: Најмногу 24 часа.
Бик: Цел живот.
Близнаци: Максиум 30-тина секунди.
Рак: Долги години.


Лав: До крајот на животот буквално.
Девица: Неколку месеци, потоа забораваат.
Вага: Потребни им се неколку секунди.
Скорпија: Цела вечност и ништо на овој свет нема да ги предомисли.
Стрелец: Доволни им се два дена.
Јарец: Ве отпишале засекогаш.
Водолија: Цела година.
Риби: 2-3 месеци.

loading...