Колку ниско можеш да паднеш, го прашува Карлеуша Врањеш!?!

Loading...

Аферата на Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш и понатаму се топ-тема на таблоидите, а тој штотуку ги премина сите граници. Во скандалот ги вмеша и нејзините деца. Се уште е во Белгија, иако медиумите пишуваат дека деновиве требал да дојде во Србија.
И покрај тоа што Јелена апелирала да и ги остави децата на страна од се ова, Врањеш не ја послушал.
– Не сакам веќе да зборувам за Јелена. Се што имав кажав во соопштението кое го закачив на мојот Инстаграм, тоа е целата вистина. Можам само да потврдам дека ги запознав нејзините ќерки, се среќававме на поминување. Дивна ја запознав во Атина, кога Јелена доаѓаше кај мене, рекол тој додавајќи: “Искрено ми се смачи од се“.
Бидејќи аферата поприма континентални димензии и има секојдневно нови информации, се за КАРЛЕУША ПРОЧИТАЈТЕ СЕГА И ТУКА

loading...