Комисијата за заразни болести препорача укинување на полицискиот час

Loading...

Комисијата за заразни болести препорача укинување на полицискиот час

Неофицијално на состанокот е од лучено од 1 јуни се отвораат границите на Македонија, а полицискиот час да се укине.

Сеуште нема официјално сопштение на темава. Ќе објавиме официјални информации веднаш штом Комисијата за заразни болести или Филипче се произнесат.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...