“Компјутерскиот трапавко“ кој се бакнуваше со Рафаели доби понуда за порно филм

Loading...

„Сакаме во нашите филмови просечен фраер и Џеси е одлична личност за тоа. Ќе му овозможиме сцена со која девојка сака, а за своето порнографско деби ќе добие и чек со убав износ“, вели продуцентот на порно филмови Мајк Кулич
“Компјутерскиот трапавко“ кој неодамна имаше несекојдневна  можност да се бакнува со Бар Рафаели во ракламата која беше емитувана на Фејсбук, доби работна понуда и многу повеќе од тоа- да “работи“ со други секси жени.
Assence Films, порнографска компанија од  Лос Анџелес му понуди на Џеси Хајман можност да ги ’прошири своите хоризонти’, со улога во порно филм и тоа со актерка по негов избор, изјави продуцентот Мајк Кулич.
Кулич во интервју за Huffington Post појаснува дека не е во прашање публицитет, туку само потрагата по глумец кој изгледа баш како Џеси.
„Погледнете го Рон Џереми . Тој е најпопуларниот порно актер, изгледа како секој просечен маж, а успешен е кај сите секси девојки“, појаснува тој
Иако  Кулич контактирал со Хејман преку Фејсбук и иако актерот ја одби понудата, продуцентот е убеден дека тоа не е крај на оваа приказна: „Уште немаме разговарано за бројките. Можеби ќе се предомисли кога ќе ги изнесеме и нив на маса.“„Сакаме во нашите филмови просечен фраер и Џеси е одлична личност за тоа. Ќе му овозможиме сцена со која девојка сака, а за своето порнографс

loading...
Loading...