КОРОНАВИРУС: Жртва од вирусот во семејството на Енрике Иглесиаз

КОРОНАВИРУС: Жртва од вирусот во семејството на Енрике Иглесиаз  

Денеска на својот инстаграм профил тој ја објави оваа страшна вест. На сликата е тој во детството на која е со својата мајка и очувот, кој всушност и е жртвата на КОРОНА ВИРУСОТ!

Поминуваме низ многу тежок период. Оваа криза погоди многу семејства, па така и моето. Да останеме дома се чуваме себе и своите сакани. Ви испраќам многу сила и љубов. – напиша тој.

Повеќе информации и анкети можете да најдете на нашата Фејбук страница!!! клик на сликата 

Прочитајте уште и ова:

Безмалку 1000 мртви во Италија денеска од КОРОНА ВИРУСОТ

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.