Костим за капење по кој ќе полудат жените ова лето

Loading...

Летните денови се доближуваат, а жените и девојките ширум светот повторно ја имаат истата дилема- што од оваа сезона ќе биде хит бикини?
Еден ретро модел ќе биде во фокусот, а добра вест е дека кај повеќето жени и вешто ги крие потенцијалните недостатоци


Станува збор за еднделен костим за капење со додаток на појас околу половината, а тоа е токму детаљот кој ја прави женската фигура подобра од било кој друг модел.
Не само што ременот и визуелно ќе ја истакне половината, туку овој едноделен костим и ќе го скрие вишокот на стомакот, ако го имате.


Но, дури и ако сте слаби, овој костум е одличен избор – тој е ефикасен и може да делува многу секси, иако е прилично затворен. Изберете го оној со длабоко деколте или целосно гол грб или пресечениот за да ги откриете колковите.

loading...