Кратка историја на Плејбој (видео)

Кратка историја на Плејбој (видео)

Потоа прочитајте и ова посветено на Плејбој кој денеска објави дека ќе престане да се печати.

Плејбој најнова жртва на КОРОНА и на постмодерниот свет

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.