Крвта не е вода – Вељко и малиот Жељко во иста поза

Вељко и Богдана пред точно три дена објавија први фотографии од синот Жељко, кој го крстија на 12 јули.
Од тогаш речиси сите членови на семејството на социјалните мрежи објавуваат фотографии од малиот наследник.
Овој пат Жељко е фотографиран како спие со неговиот татко Вељко. Фотографијата ја објавила Богдана, која скришно ги сликала додека тие спиеле.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.