Кристијано Роналдо и Ирина Шаек се разделуваат?!

Loading...

Кристијано Роналдо ја изневерил својата девојка, манекенката Ирина Шајк со бразилската убавица Андреса Урах, сопственичка на титулата „Мис БумБум” – за најдобра задница.
Бразилката Андреса Урач (27) изјавува дека напаѓачот на Реал Мадрид спиел со неа во хотел, само 48 часа пред натпреварот од полуфиналето на Лигата на шампиони, кога неговиот тим изгуби од Борусија Дортмунд со 4:1.

“Отсекогаш сум имала високо мислење за Роналдо, па така, не можев да поверувам кога стапи во контакт со мене. Ми рече дека е воодушевен од мене и ме праша дали навистина сум ја освоила титулата на натпревар за најдобар задник”, изјавува Андреса, пренесува Daily Mail.

Деновиве беа објавени и фотографии од Роналдо и Ирина, на кои што јасно се гледа дека прекрасната манекенка му е лута на Роналдо, а сега е јасно и зошто тоа било така!

Сепак Андреа не се воздржа и на новинарите им ги откри сите детали од ноќта помината со фудбалерот, додавајќи дека навистина уживала.
“Телото му е совршено, тој е како грчки бог. Меѓутоа, тој не престана да зборува за мојот задник. Тој е опседнат со него!”, вели Андреса.Кристијано Роналдо ја изневерил својата девојка, манекенката Ирина Шајк со бразилската убавица Андреса Урах, сопствени

loading...