,,Кумата е бомба!” Невеста од Србија во предизвикувачка венчаница со длабоко деколте и шлиц до колк ја заслепи свадбената веселба: Деталот ги ,,запали” мрежите (фото/видео)

Сезоната на венчавки започна сериозно, а на интернет често се шират слики и видеа од прослави, како и младенците кои позираат заљубено.Сепак, една свадба се издвои во морето од снимки кои моментално кружат на Интернет и стана вирална на мрежите. Станува збор за видео кое е објавено на TikTok, каде невеста од Србија се обидува да ја украси својата кума.Занесна невестаНевестата облекла предизвикувачка венчаница во која ја покажала својата прекрасна фигура, а шлицот до колкот ги истакнал нејзините витки нозе, но и бујното деколте. Таа имаше капа на главата, што на нејзиниот изглед му даваше посебен шмек. Сепак, невестата не беше во центарот на вниманието, а не беше ниту кумата која исто така пленеше со својот изглед.На видеото кое беше објавено целото внимание го украде третата девојка која постојано се обидуваше да најде место за тортата во рацете. Таа постојано се појавуваше пред невестата и кумата.Оној што снима се обидел да ја смени локацијата, за да сними подобар кадар, но тоа не било успешно, бидејќи девојката повторно ги покрила невестата и кумата, упорно барајќи место за тортата.,,Фрчеа” коментариОва видео стана вирално на мрежите, а луѓето не можеа да престанат да го споделуваат, оставајќи смешни коментари за еден детаљ од видеото кој изнервира многумина.„Кума не е бомба“, „Боже, помести ја оваа што носи кутија“, „Сподели повеќе видеа од оваа свадба, те молам“, „Дали оваа уште ја носи оваа кутија?“ беа само дел од коментарите на ова видео.

Пронајдете не на следниве мрежи: