Кјара ќерката на Хелена Роза е вистинска „бомба“

Loading...

Кјара ќерката на Хелена Роза е вистинска „бомба“. Таа на својот Инстаграм профил има армија на следачи и за нив објавува интересни фотографии…

Бонус:

Следете не на Фејсбук. Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!! За 5Г контроверзата ПРОЧИТАЈТЕТУКА.
loading...