Лаура Даморе, стјуардеса со најголема популарност на Instagram

Атрактивната Италијанка Лаура Даморе според многумина важи за најубавата стјуардеса во светот.
Работи како стјуардеса веќе 13 години, а особено голема популарност стекна на Instagram каде ја следат над 790.000 обожаватели.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.