„Ла Верита“ објави подолга видео снимка од ТРЕТО ПРОДОЛЖЕНИЕ

Весникот „Ла верита“ објави и подолга снимка од ТРЕТО ПРОДОЛЖЕНИЕ од неколку разговори меѓу Бојан Јовановски – Боки 13 и бизнисменот Орце Камчев.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.