Лек против депресијата: Џастин Бибер се почасти со вила вредна девет милиони евра

Loading...

Во последно време пејачот Џастин Бибер поминува низ лош период, а покрај него е неговата сопруга, манекенката Хајли Болдвин.
Пејачот не крие дека подолго време е во депресија и дека токму поради тоа ќе направи музичка пауза.


Бибер и неговата сопруга неодамна се почастиле со вила на Беверли Хилс, иако поседуваат имот во Канада, неговата сопруга сакала да се почастат со нова вила во Лос Анџелес.
За новиот дом тие искеширале 9 милиони евра

loading...