Лепа Брена не изненади сите! Многумина велат дека никогаш не изгледала ПОДОБРО!

Loading...

Пејачката Лепа Брена реши да го смени имиџот.
Брена сега има кратка фризура со локни, а судејќи според реакциите на пејачката, таа е повеќе од задоволна од промената.
Добрата фризура секогаш ја прави жената среќна – напиша фолк sвездата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)

loading...