Лепа Брена оперирана, по интервенцијата се огласи од болницата

Loading...

Српската фолк дива Лепа Брена имаше операција на очите, па посака да ги извести сите оние што да сакаат, а по завршената работа, насмеана позираше со лекарите –евидентно задоволна од резултатот.
-Светлост во моите очи! – напиша славаната пејачка во описот на фотографијата, а нејзината објава покрена лавика коменатри.


-Успешна ласерска операција на очите – додаде Брена за фотографијата од ординација.

loading...