Лепа Брена се потсети на својата мајка со необјавени фотографии, едната особено ќе ви го скрши срцето

Иако има сè што ќе посака во животот поранешната југословенска ѕвезда Лепа Брена сепак има и нешто што не може да си го купи со пари, а тоа е животот на нејзината мајка.
Пејачката на својот Инстаграм профил сподели со фановите заеднички фотографии со својата мајка, а во описот напиша: „Ми недостасуваш“.
Во позадина пејачката имаше ставено и песна која ја потсетува на нејзината мајка која почина во 2014 година.
Инаку за потсетување Брена беше многу сврзана за својата мајка на која неодоливо личи.
Нејзината мајка во една прилика за пејачката изјави дека еден видовид човек и кажал дека нејзината ќерка Брена ќе биде голема ѕвезда, а таа и беше и голема поддршка кога и го киднапираа и синот Стефан.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.