Лепа Брена со емотивна фотографија му ја честиташе годишнината од брак на својот сопруг

Loading...

На денешен ден пред 27 години Лепа Брена и Боба Живојиновиќ се венчаа во Белград.
Свадбата која уште долго ќе се памети ја направија во еден луксузен хотел каде присуствуваа многу гости.
А, по повод годишнината од бракот пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографија со која му честиташе на својот сопруг за нивниот најсреќен ден.
-Среќна годишнина, напиша Лепа Брена, погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Happy anniversary??❤️??#srecnazena #pazikomezavidis #udjislobodno #bolisineprolazis ?❤️?

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

loading...