Лепа Брена среде зимо се соблече во бикини: Кога ќе видите на која тропска дестинација замина пејачката за Божиќ се ќе ви стане јасно

Српската пејачка Лепа Брена буквално ги препоти фановите споделувајќи фотографија на својот Инстаграм профил во костим за капење.
Пејачката овие денови по повод новогодишните и божиќните празници заедно со својот сопруг Боба Живојиновиќ отпатува на Малдивите од каде сподели и врела фотографија во бикини.
Имено Брена на својот Инстаграм профил сподели фотографија во розово бикини додека се сонча на топлото сонце и тиркизната вода.
Фановите останаа во неверување од изгледот на пејачката поради фактот што таа само пред неколку месеци наполни 60 години.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.