Лепа Брена ја продава вилата и ќе се пресели овде- ова здание чини цело богатство, а од погледот ќе подзинете

Лепа Брена и сопругот Боба ја продаваат луксузната вила на Бежаниска коса.
Тие ја продаваат оваа куќа бидејќи била преголема за нив, со оглед на тоа што Филип и Стефан се иселија, а најмалиот Виктор исто така планира во брзо реме да се пресели во стан. Како што пишуваа медиумите, Брена и Бобо купиле стан во една елитна населба.
Деновиве, екипата на „Папарацо лов“ го снимаше познатиот пар кој се упати во заградата која ќе биде нивен нов дом. Имено, парот купил стан во највисоката кула во Белград која има дури 40ката, а квадратот чини 3 600 евра. Парот ќе може да се всели следното лето.
Како изгледа зградата во која ќе се вселат Брена и Бобо погледнете во видеото подолу.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.