Летачки објекти снимени на Месечината, март 2020 (видео)

Loading...

Летачки објекти снимени на Месечината, март 2020 (видео)

Летачки објекти снимени на Месечината, март 2020

Летачки објекти снимени на Месечината, март 2020

Gepostet von Puls24.mk am Samstag, 4. April 2020

Дали ја видовте снимкава? Астроном аматер снимил летечки објекти на месечината на 26 март 2020. Се гледаат и сенките од летечките објекти на површината на месечината.

Бидејќи не сме сигурни во веродостојноста на снимката текстот оди во рубриката КОНТРОВЕРЗНИ ФАЈЛОВИ. Донесете заклучок сами.

Прочитајте уште и:

ЕДИНИЦАТА 731 или КАКО ЌЕ ИЗГЛЕДА СВЕТОТ ПО ПАНДЕМИЈАТА НА КОРОНА

Дали “Окултната Мафија” ќе успее во својот “Нов Светски Поредок”? – прв дел

Радио станици на Пулс24

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...