Лејди Гага во моќен фустан со шлиц покажа премногу- дали ѕвездата се „запуштила“ таму долу

Loading...

Една од најголемите планетарни ѕвезди Лејди Гага последниве неколку денови го воодушевува светот со елегантните изданија во кои таа се појавува.
Истото се случи и овој пат кога таа во Њујорк заблеска во црна креација со длабоко деколте, но и со длабок шлиц кој откри многу повеќе од што треба.


Папараците едвај чекаа да ги фатат нејзините интимни делови под шлицот, по што светот остана во неверување.


На една од фотографиите е спорна бидејќи на неа се гледа нејзиниот несреден интимен дел, но многумина тврдат дека во прашање е сенка од пердувите, проценката направете ја самите.

loading...