Лејди Гага во моќен фустан со шлиц покажа премногу- дали ѕвездата се „запуштила“ таму долу

Една од најголемите планетарни ѕвезди Лејди Гага последниве неколку денови го воодушевува светот со елегантните изданија во кои таа се појавува.
Истото се случи и овој пат кога таа во Њујорк заблеска во црна креација со длабоко деколте, но и со длабок шлиц кој откри многу повеќе од што треба.


Папараците едвај чекаа да ги фатат нејзините интимни делови под шлицот, по што светот остана во неверување.


На една од фотографиите е спорна бидејќи на неа се гледа нејзиниот несреден интимен дел, но многумина тврдат дека во прашање е сенка од пердувите, проценката направете ја самите.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.