Лејди Гага летово ќе стапне на „лудиот камен“

Loading...

Најдобрата пријателка на Лејди Гага деновиве за медиумите изјави дека пејачката размислува летово да ја круниса со брак врската меѓу неа и нејзиното момче Тејлор, која ја започнаа во септември 2011 година, одкако се запознаа на снимањето на нејзиниот спот You and I. Имено, таа и се доверила дека тој е оној вистинскиот за неа, и дека со него се чувствува исполнета.
Гага и нејзиниот избраник планираат венчавка на лето, веднаш по завршувањето на нејзината турнеја Born This Way. Инаку во моментов живее во Чикаго заедно со Тејлор.Најдобрата пријателка на Лејди Гага деновиве за медиумите изјави дека пејачката размислува летово да ја круниса

loading...