Лицата на борбата против КОРОНА ВИРУСОТ! (ФОТО)

Loading...

Лицата на борбата против КОРОНА ВИРУСОТ! (ФОТО)

Не ги сакам селфињата, но како и да е вчера после 13 часа напорна работа и после отстранувањето на заштитната опрема. Се ќе помине, ако сме обединети.

Се работи на сликата за Никола Скарби доктор во Модена.

Повеќе информации и анкети можете да најдете на нашата Фејбук страница!!!

Па потоа прочитајте уште и ова:

 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...