Логото на руските и американските вселенски сили

Loading...

Логото на руските и американските вселенски сили. 
Денеска Трамп го објави логото на американските вселенски сили и веднаш имаше жестока дебата дали е ископирано логото на Ѕвездени патеки. Но некој се досети да го објави и руското лого. Па еве ги едно до друго. Да видиме колку личат…

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...