Лозано си замина од Македонија

По се изгледа, Влатко Лозаноски не знае за доста. После успешните настапи кои ги имаше низ цела Македонијаова лето, тој реши да си ги спакува куферите и да замине од истата. 

Причината е веќе добро позната на јавноста, а тоа е неговата турнеја која ја најавуваше долго време. Екипата на „Бекстејџ“ беше да го испрати нашиот Влатче на аеродром, а што тој кажа погледнете во продолжение

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.