Луксуз до најситен детаљ: Ѕирнете во раскошниот дом на пејачката Аделина Тахири

Loading...

Пред повеќе од една година, животот на албанската пејачка со македонска адреса, Аделина Тахири, се промени од корен.
Се омажи и стана сопруга, а пред девет месеци се реализираше и во најубавта улога за една жена – стана мајка на синчето Јон.
Во 2017 година нешто пред венчавката, Аделина се пресели во една елитна скопска населба надвор од градот, а тогаш на своите следбеници на социјалните мрежи им го покажа празниот стан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

loading...