Луна веќе започна естетски операции, а кога ќе видите колку ќе плати ќе ви се сврти во умот

Победничката на „Задруга 2“ Луна Џогани која е ќерка на пејачката Анабела реши својот изглед да го доведе во совршенство по победата и земањето на околу 170 илјади евра за девет месеци во шоуто.
Идната пејачка која ја подготвува својата прва песна во студиото на Дарко Димитров во Македонија е подготвена да даде околу 9 илјади евра за да изгледа онака како што сака таа.


-Штом ја напушти „Задруга“ веднаш отиде со својата мајка кај познатиот белградски пластични хирург за да закаже операција. Со него договорила вградување на силикони на почетокот на август, а тоа ќе ја чинат 3.200 евра.

Луна веќе со години сака да ги зголеми градите, бидејќи така ќе има поголема самодоверба. За „мачкестите“ очи таа ќе плати 1.500 евра, а за да ги зголеми јагодите ќе искешира 800 евра, вели извор близок до пејачката за српските медиуми.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.