Луна во „Задруга 3“ заработува астрономски, во кавга излезе сумата (видео)

Loading...

Луна во „Задруга 3“ заработува астрономски, во кавга излезе сумата (видео)

Малку е сево ова комично но за жал Балкан гледа и следи вакви глупости… Луна ќе добие за овие циркуси ни повеќе ни помалку туку 50.000 евра.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...