ЛУНА И МАРКО ЛЕТУВААТ ВО СРБИЈА: Ги спакуваа куферите и заминаа на одмор со својата ќерка

Loading...

Луна Џогани и Марко Миљковиќ заминаа на одмор.
Луна Џогани и Марко Миљковиќ отпатуваа со својата ќерка Миа на нивното прво семејно патување.
Двојката ги спакува куферите и решија да летуваат на Копаоник, а Луна по пат беше активна на Инстаграм и сподели сè со своите следбеници.
Таа најпрво сподели заедничка фотографија од лифт, потоа симпатична слика на која малата Миа ја држи за рака, за на крај да се пофали со стан со прекрасен поглед на природата.
Погледнете:

loading...
Loading...