Луна Ѓогани во „безобразен“ костим за капење

Ќерката на поп-пејачката Анабела Атијас и Гаги Ѓогани и победничка на реалното шоу „Задруга 2“ Луна Ѓогани летниот одмор го поминува во Египет со своето момче Марко Миљковиќ, со кого почна да се забавува токму во споменатото шоу. За разлика од првата сезона на „Задруга“, во која беше поразена од изневерената сопруга Кија Коцкар, па беше второпласирана и излезе без главната награда, но и без својот љубовник Слоба Радановиќ, младата блогерка во втората успеа да ја одржи љубовната врска со Марко и по гасењето на камерите.

 

View this post on Instagram

 

“Love the life you live. Live the life you love” ⭐️ #vacation

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.