Луна Ѓогани со опасно жешкиот танца по танга во базен го доведе Марко до лудило (ВИДЕО)

Loading...

Учесниците во реалното шоу „Задруга2“, минатата ноќ ја минаа во базен, а Луна Ѓогани го почести своето момче Mрко Миљковиќ со опасно жежок танц.
Луна беше во мокра маичка и танга бикини, а во еден момент толку многу се опушти што не само на Марко туку и кај останатите момци и оние што гледаа на телевизија, се запали оган.

Ѓогани го истури својот сексапил, а по врелата журка утрото го зачинија со акција во креветот.

Како изгледаше оваа сцена во базенот, погледнете на снимката во продолжение:

loading...