Луна Џогани ја изгуби поддршката од мајка си Анабела!

Луна Џогани неодамна се пресели во имот во Симановци по трет пат да учествува во „Задруга 3“.
Оваа одлука на Луна ја шокираше Анабела, но пејачка тогаш испрати поддршка на Луна преку социјалните мрежи кога таа и официјално стана учесник во шоуто.
Иако Луна има поддршка од Анабела, таа одлучи да не ја бодри толку посветено како што правеше изминатите две години.


– После три години активно да се залагам за неа, јас сум малку уморна и се сетив, за жал, дека сум потребна на некој друг. Имам уште две одлични девчиња дома и овој пат Луна дефинитивно ќе биде ускратена од моето навивање – изјави Анабела за телевизијата „Токсик“, додавајќи:
– Нема потреба. Време е да преземеме одговорност за своите постапки и својот живот, завршува Анабела.

Пронајдете не на следниве мрежи: