Магичната Барселона ги маѓепса Вељко и Богдана

Loading...

Вељко Ражнатовиќ ја пронајде девојката со која сака да го помине својот живот.
Со Богдана Родиќ се сврши и на тој начин на сите им ги стави до знаење своите намери со неа.
Овој пат, синот на Цеца Ражнатовиќ објави нивна заедничка фотографија на својот инстаграм-профил, во Барселона.

 

View this post on Instagram

 

Having a blast in Barcelona. ??????❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by SERBIAN ACE ?? Српски Ас (@veljkoraznatovic) on

loading...